ניהול, העברת הון משפחתי

למשרדנו התמחות ייחודית וניסיון רב בתחום רגיש ומורכב זה, ליווי עסקים משפחתיים, משפחות עתירות נכסים, בסוגיות משפחתיות שונות שצצות במהלך החיים.

במסגרת התמחותנו בניהול, העברת ההון המשפחתי אנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ שמשלב ניסיון משפטי מסחרי, דיני משפחה, ירושה, מקרקעין, יחד עם עקרונות מעולם הגישור.

 

הגישה המנחה אותנו היא לפעול ביצירתיות, במחשבה על העתיד. וכך לסייע ללקוחותינו להגיע לפתרון התפור למידותיהם, מתוך דאגה לשלמות התא המשפחתי. בסבלנות ברגישות, ובהקפדה על שיח מכבד ונעים כלפי כל הצדדים בהליך הספציפי ובנסיבותיו.  חלק מצוות משרדנו הם עורכי דין שהם גם מגשרים מוסמכים. וככאלה יש להם ניסיון ייחודי ממנו נהנה כל לקוח ולקוח.

בעזרת תכנון מראש ובחינה מהי הדרך המיטבית להעברת ההון, בצורה החלקה ביותר. ניתן להפחית עוגמות נפש, ולהקטין את הסיכוי לסכסכים משפחתיים פוטנציאלים.

בנוסף, למשרדנו רשת קשרים ענפה, רבת שנים, עם יועצים בתחומים משיקים, ובעת הצורך, אנו נעזרים בהם כדי לספק ללקוחותינו מענה הוליסיטי משלים לייעוץ המשפטי. כגון, חסכון כספי בעלויות המס, באופן חוקי ולגיטימי.

 

 במסגרת התמחותנו בניהול, העברת ההון המשפחתי, אנו מטפלים בין היתר בנושאים הבאים:

 • צוואות, צוואות מורכבות, צוואות הדדיות.

 • הסכמיים שונים לניהול והעברת ההון המשפחתי;

 • גישורים משפחתיים לניהול ופתרון סכסוכים בתוך המשפחה;

 • הסכמי ממון, בין ידועים בציבור, בני זוג לפני נישואיהם, במהלכם, זוגיות פרק ב;

 • הסכמי גירושין;

 • עריכת ייפוי כח מתמשך;

 • הגשת בקשה לצו ירושה, צו קיום צוואה.

  מהו ייפוי כח מתמשך:

  ייפוי כח מתמשך הוא מסמך משפטי חדשני שמאפשר לכל אדם, מעל גיל 18, כשיר וצלול, בעל יכולת לקבל החלטות ולבצע פעולות, לעצב ולקבוע מראש את העתיד שלו/ה, לבטא את רצונו במפורש, ולמנות אדם אחד או יותר כממונה, שיכנס/ו בנעליו, ויפעל/ו מטעמו/ה במידה והוא/היא לא יוכל/תוכל לקבל החלטות עבור עצמו/ה, באופן זמני/קבוע, בכל הנוגע לענייניו/ה הרכושיים / כספיים, האישיים ובריאותיים.

  אתם מוזמנים לקרוא מאמר העשרה שפרסמנו בבלוג שלנו, בנושא זה.